• Değerli Meslektaşlarım

  2nd International Conference on New Approaches in Social Sciences and Humanities 26-28 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecektir. ICSER-International Center of Social Science & Education Research tarafından düzenlenecek olan konferans 
  IJSSER: International Journal of Social Sciences and Education Research ile JTTR: Journal of Tourism Theory and Research dergileri tarafından desteklenmektedir.

  Uluslararası bilim ve danışma kurulları değerlendirmesi sonucunda uygun görülen bildiriler sunum için kabul edilmektedir. Yazarların tercihine bağlı olarak İngilizce ya da Türkçe sunulabilecektir. 
   
  Sosyal ve Beşeri Bilimler kapsamında yaptığınız araştırmaları, alanınızdaki uzmanlığınız, deneyimleriniz ve araştırma sonuçlarınızı paylaşmak için Conash 2018 İstanbul konferansına davet ediyoruz. Verimli bir organizasyon gerçekleştirmek için yapacağınız değerli katkılarınızı önemsiyor ve birlikte olmayı umuyoruz.


   
  Türk Hava Yolları “etkinlik adı” ’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC  ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak “etkinlik kodu”  ile ilerleyebilirsiniz. Etkinlik kodu bildiri kabul mektubu ile gönderilecektir.