•   Dedeman İstanbul  
   
  Konferans 26-28 Ekim 2018 tarihlerinde Dedeman İstanbul otelde gerçekleştirilecektir. Katılımcılarımızın otelde konaklama zorunluluğu bulunmamaktadır. 

  Şehir oteli olarak tasarlanan Dedeman Otel İstanbul, 30 yılı aşkın kazandığı deneyimini dünyanın her yerinden ağırladığı konuklarıyla paylaşmaya devam etmektedir. Modern şehrin kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Dedeman Otel İstanbul, konforlu 325 odası ve yüksek teknolojiye sahip 16 toplantı salonu ile iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçim.

  Konferans eş zamanlı olarak 6 farklı salonda gerçekleşecektir. Konferans süresince otelde Wi-Fi hizmetlerinden katılımcılar ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Poster sunumları için ortak alanda bir yer tahsis edilmiştir. Sanal sunumlar tek salonda önceden hazırlanmış video kayıtlar üzerinden gerçekleştirilecektir.
       
    Dedeman Istanbul yakınlarında bulunan yerler için detaylı bilgilere BURADAN ulaşılabilir.  
       
       


   

  Türk Hava Yolları “etkinlik adı” ’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC  ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak “etkinlik kodu”  ile ilerleyebilirsiniz. Etkinlik kodu bildiri kabul mektubu ile gönderilecektir.